<< Duben 2018 >>

Důležité! Sběr starého papíru proběhne 26.4.2018 (viz Ekologie ve škole)
Čtěte - Zápis do MŠ - viz Plán akcí MŠ - Květen

VÁNOČNÍ TURNAJ

OČIMA PÁŤÁKŮ

A POSLEDNÍ DEN

ROCE 2012

Předvánoční čtvrtek 20. 12. 2012 přinesl pro naši třídu nový zážitek.

Školní parlament připravil Vánoční turnaj o putovní pohár, kterého jsme se také účastnili. Turnaj tvořilo 10 nejrůznějších disciplín. Naše počáteční obavy, že neobstojíme v konkurenci starších spolužáků, se rozplynuly již při první disciplíně, kdy Viky a David nastříleli stejný počet košů, jako deváťáci. Dařilo se nám také v kroužení obručí a hodu na cíl, méně úspěšná byla naše střelba na branku florbalovou hokejkou. Celou dobu jsme se výborně bavili, potěšily nás výhry v tombole, ale největší radost nám udělalo celkové 3. místo v turnaji.

vanocni akce 6 vanocni akce 7

Těšíme se na příští ročník, možná se nám podaří získat pohár!

Páťáci

Poslední školní den v roce 2012

21. prosince panovala na naší škole radostná předvánoční atmosféra. Děti se už neučily, ve třídách je čekaly nazdobené vánoční stromky, dárky a také cukroví.

Dříve, než jsme si popřáli krásné Vánoce, jsme se všichni sešli, abychom se stali diváky vánoční besídky.

Velký potlesk si zasloužila vystoupení dramatických a tanečních kroužků, zazpívali jsme si společně koledy s pěveckým kroužkem Myšáci a tu správnou adventní náladu navodili naši nejmenší-prvňáčci s pásmem básniček.

V. Danielová