<< Říjen 2018 >>
15192021

DůležitéVe 37. a 38. týdnu byly zahájeny první dodávky produktů pro žáky naší ZŠ v rámci projektů Ovoce do škol a Dotované školní mléko.

18.10. 2018 proběhne na naší škole sběr starého papíru - více viz Ekologie ve škole - Sběr starého papíru

První den v novém školním roku 2012-2013

snimek8

Po letních prázdninách naše škola opět ožila. V pondělí 3. září byl slavnostně zahájen další školní rok 2012-2013, na který se, jak už to bývá, těšili nejvíce prvňáčci. Jejich příjezd kladrubským kočárem netrpělivě očekávala celá škola, kdy za doprovodu fanfár děti vstupovaly do nové etapy života.

Tento jedinečný a dojemný den si nenechali ujít nejen rodiče prvňáčků, ale také prarodiče a další blízcí, kterých se tu letos sešlo opravdu nemálo.Prvňáčky uvítali při vstupu do školy žáci z 9. třídy s malým dárečkem. Nechyběl ani projev vedení školy a zástupců obcí Řečany n. L., Zdechovice a Kladruby n.L., či pě snimek24 vecké vystoupení dramatického kroužku. Na závěr slavnostního zahájení odcházeli postupně děti do svých tříd. Prvňáčci se už nemohli dočkat až usednou do lavic a uvidí nazdobenou 1. třídu, ve které už na ně čekalo spoustu učebnic, školních pomůcek a dalších dárečků.

Ve třídě se v krátkosti každý žáček představil, řekl spolužákům, na co se nejvíce těšil do školy a někteří nám i zazpívali. Společně na nás čekaly už první úkoly- najít ve třídě své jméno, seznámit se pomocí interaktivní tabule s předměty ve škole a naučit se básničku.

První den byl pro nové školáky velkým zážitkem. Doufám, že radost z učení dětem vydrží co nejdéle a přeji jim i dalším žákům ZŠ mnoho úspěchů.