<< Říjen 2018 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
14
15192021
262728
31    

 Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem
Školní 227, Řečany nad Labem 533 13

Tel.: 466 932 104     IČO: 60158859
DůležitéVe 37. a 38. týdnu byly zahájeny první dodávky produktů pro žáky naší ZŠ v rámci projektů Ovoce do škol a Dotované školní mléko.

18.10. 2018 proběhne na naší škole sběr starého papíru - více viz Ekologie ve škole - Sběr starého papíru


 

 

Adventní jarmark

P1010007 Poslední listopadový čtvrtek přichystal kolektiv učitelů a žáků naší základní školy adventní jarmark. Od 15. do 17. hodiny mohli zažít  návštěvníci příjemnou předvánoční atmosféru.

P1010010 Jarmark zahájil školní pěvecký sbor Myšáci. Po společném zpívání koled již všechny příchozí lákala sladká vůně zdobených perníčků a dalšího cukroví, které nebylo možno odolat.           Na jarmarku byly k zakoupení nádherné výrobky našich žáků, které vznikaly postupně při hodinách výtvarných výchov i pracovních činností, nezahálely ani děti při činnostech v zájmových kroužcích (Dovedné ruce, Keramický kroužek..) a ve školní družině. S organizací prodeje a zajištěním pohoštění nám vypomohl školní parlament. Velkou pomocí bylo také přispění rodičů, prarodičů i široké veřejnosti. P1010023

Snad nikdo neodcházel domů s prázdnou, lákadel v podobě vánočních ozdob, svícnů, lucerniček, adventních věnců, roztomilých andílků, prasátek pro štěstí a nápaditých dekorací ze dřeva, látky a přírodnin bylo nespočet. Kdo si chtěl vyzkoušet svoji zručnost, jistě se zastavil u stánku s pedingem.

Výsledná částka, která byla prodejem získána bude opět věnována na financování akcí pro naše žáky.

P1010056 Velké poděkování tedy patří vám všem, kteří jste nám podali pomocnou ruku a i díky vám jsme v letošním školním roce mohli adventní jarmark uspořádat.

Děkujeme  paní PANCHÁRTKOVÉ, PYSKATÉ, DLESKOVÉ, APLTAUEROVÉ, BALÁŽOVÉ, KŘIVKOVÉ, BECHNÉ, GERGELYOVÉ, KOHOUTKOVÉ, ŠŤASTNÉ, OBEŠLOVÉ, ŠOLTOVÉ, VANČUROVÉ, BENEŠOVÉ, NĚMCOVÉ, NOVOTNÉ, NEDBALOVÉ, SVOBODOVÉ, ERBANOVÉ, KOHOUTKOVÉ, FLIEGEROVÉ, VENCLOVÉ, VONDRÁKOVÉ, KŘOVÁKOVÉ, PROROKOVÉ, KŘIVKOVÉ, TERZIU, VELČOVSKÉ, VAŇKOVÉ, SOBOTKOVÉ, PECKOVÉ, DOSTÁLKOVÉ, RICHTEROVÉ, KALOUSKOVÉ, FOFOŇKOVÉ, ŽLUMOVOVÉ, DAVIS, TICHÉ, SLAVÍKOVÉ a paní RUŽANSKÉ.

Přejeme všem krásný adventní čas.

                                  Za kolektiv učitelů Veronika Danielová

 (více najdete ve Fotogalerii školy)