<< Říjen 2018 >>
15192021

DůležitéVe 37. a 38. týdnu byly zahájeny první dodávky produktů pro žáky naší ZŠ v rámci projektů Ovoce do škol a Dotované školní mléko.

18.10. 2018 proběhne na naší škole sběr starého papíru - více viz Ekologie ve škole - Sběr starého papíru

Pěvecký sbor Myšáci

Dětský pěvecký sbor Myšáci zahájil nový školní rok jak jinak než písní. Letos ho navštěvuje 30 dětí od 1. do 5. třídy.

Začali jsme pilně nacvičovat již v polovině září, protože již 7. října nás čekalo první veřejné vystoupení.

Šli jsme jako každý rok přivítat do života nové občánky na Obecní úřad v Řečanech nad Labem. Letos se miminek sešlo více, proto naše vystoupení proběhlo dokonce dvakrát, aby si ho mohla užít všechna narozená miminka. Čas mezi vystoupeními jsme strávili také aktivně -zpěváci si zahráli hru Zlatá brána a dopoledne plné zpívání brzy rychle uteklo. Myslím si, že se zpívání vydařilo a byli jsme spokojení my, ale i miminka, která téměř neplakala.

Nezahálíme a pilně nacvičujeme dál, protože se blíží adventní a vánoční čas a to je pro nás nejvíc práce. Již nyní si vás dovolujeme pozvat na pár akcí, kde nás můžete vidět i slyšet.

30.11. Adventní jarmark v ZŠ Řečany nad Labem

1.12. Vánoční koncert – kostel Kladruby nad Labem

2.12. Rozsvěcení vánočního stromu – Řečany nad Labem

A možná bude vánočních koncertů ještě víc… Těšíme se na slyšenou.

Myšáci a Mgr. M. Nováková