<< Duben 2018 >>

Důležité! Sběr starého papíru proběhne 26.4.2018 (viz Ekologie ve škole)
Čtěte - Zápis do MŠ - viz Plán akcí MŠ - Květen

XVII. ročník „Turnaje ve vánočním šplhu“

DSC 0346   2. 12. 2016   proběhl na naší škole již sedmnáctý ročník „ Turnaje ve vánočním šplhu“. Turnaj se pořádal pro žáky 1. stupně. Soutěž jako každý rok navštívili žáci z okolních škol (ZŠ Rohovládová Bělá, ZŠ Přelouč Smetanova, ZŠ Choltice, ZŠ Přelouč Masarykova, ZŠ Týnec nad Labem, ZŠ Břehy, ZŠ Řečany nad Labem,).

DSC 0358 Letošní ročník jsme zahájili přivítáním a tradiční rozcvičkou, která všechny příjemně naladila a rozehřála. Po odstartování soutěže postupně šplhali od 1. do 5 třídy, chlapci a dívky v samostatné kategorii. Během soutěže byl navíc připraven doprovodný program pro všechny, kteří čekali až na ně přijde řada. Soutěže připravili a zorganizovali žáci z 5 třídy. Po došplhání přišel všechny navštívit Mikuláš se svou družinou a všem nadělil dárečky v podobě bohatého občerstvení. DSC 0392

DSC 0404 Jako hosta jsme letos mohli přivítat Martina Dražila, který nám předvedl svou fantastickou show na kole BMX, zároveň připravil pro děti malou soutěž a odpovídal na zvídavé otázky dětí.

I v letošním roce se nám podařilo získat finance od Pardubického kraje v rámci grantového programu na podporu sportu a volnočasových aktivit v Pardubickém kraji v roce 2016, prostřednictvím nichž jsme zajistili nebo proplatili dopravu a nakoupili ceny. Navíc nám pomohli rodiče a sponzoři, kterým děkujeme a jejíž pomocí jsme mohli pro soutěžící zajistit odměny a občerstvení. První tři z každé kategorie získali hodnotnější ceny a medaile. Dále byl odměněn nejrychlejší ze všech - tentokrát šplhačka – z Choltic Elen Dvořáková s časem 3,78 a nejlepší škola, kterou se pro letošní rok stala ZŠ Smetanova Přelouč, která získala pohár, vyrobený v naší keramické dílně společně s medailemi pro vítěze.

Umístění našich žáků: škola získala krásné 1. místo v kategorii chlapci za 1.třídu -: Jan Kohoutek a 1. místo v kategorii dívky za 1. třídu – Elena Křivková, 3. místo v kategorii dívky za 3. třídu – Ema Žáková, 2. místo v kategorii chlapci za 4. třídu - Samuel Kadavý, 3. místo v kategorii dívky za 4. třídu – Ema Žlumovová, 2. místo v kategorii chlapci za 5. třídu – Matouš Beran a 3. místo v kategorii dívky za 5. třídu – Vendula Urválková. DSC 0464

Všem gratulujeme, sponzorům děkujeme a těšíme za rok na již 18. ročník turnaje.

SPONZOŘI

17. ROČNÍKU TURNAJE VE VÁNOČNÍM ŠPHU

Grant z Pardubického kraje

(tato akce byla finančně podpořena Pardubickým krajem v  rámci grantového programu na podporu sportu a volnočasových aktivit v Pardubickém kraji v roce 2016)