Tel.: 466 932 104     IČO: 60158859
DůležitéVe 37. a 38. týdnu byly zahájeny první dodávky produktů pro žáky naší ZŠ v rámci projektů Ovoce do škol a Dotované školní mléko.

18.10. 2018 proběhne na naší škole sběr starého papíru - více viz Ekologie ve škole - Sběr starého papíru

XVI. ročník Vánočního turnaje ve šplhu

IMG 20151127 091251     27. 11. 2015 proběhl na naší škole již XVI. ročník Vánočního turnaje ve šplhu. Turnaj je určen pro žáky 1. stupně ZŠ.

Soutěžilo celkem 8 základních škol z okolí - ZŠ Choltice, ZŠ Rohovládova Bělá, ZŠ Přelouč Smetanova, ZŠ Přelouč Masarykova, ZŠ Týnec nad Labem, ZŠ Břehy, ZŠ Hlavečník a ZŠ Řečany nad Labem. Celkem šplhalo 147 dětí.

IMG 20151127 091032 IMG 20151127 091041 IMG 20151127 091108 IMG 20151127 091206 IMG 20151127 091546 IMG 20151127 091448 IMG 20151127 091338

Letošní ročník jsme zahájili svižnou rozcvičkou, která všechny příjemně nastartovala a rozehřála. Po odstartování soutěže po IMG 20151127 092334 stupně šplhali žáci od 1. do 5. třídy, chlapci a dívky v samostatné kategorii. Během soutěže byl pro žáky připraven doprovodný program. Soutěže připravili a organizovali žáci z  5. třídy.

IMG 20151127 102406 Součástí celé akce bylo pěkné taneční vystoupení žáka 3. třídy Jana Duška a jeho taneční partnerky Kateřiny Rambuskové. Jde o nejmladší závodní taneční pár tanečního klubu z Chvaletic. Předvedli nám standartní i latinsko-americké tance a sklidili velký potlesk.

I v letošním roce se nám podařilo získat finance od Pardubického kraje v rámci grantového programu na podporu sportu a volnočasových aktivit v Pardubickém kraji v roce 2015, prostřednictvím nichž jsme zajistili nebo proplatili dopravu a nakoupili ceny. Navíc nám pomohli rodiče a sponzoři, kterým děkujeme a s jejich pomocí jsme mohli pro soutěžící zajistit odměny a občerstvení.

Vyhodnocení:

Všichni soutěžící  byli nakonec odměněni, první tři z každé kategorie získali hodnotnější ceny

a medaile z naší keramické dílny.

Také byli odměněni nejrychlejší šplhač – Alex Liška, čas 3. 49s ze ZŠ Řečany nad Labem

a nejrychlejší šplhačka Natálie Skalová, čas 3.78s ze ZŠ Přelouč Smetanova.

Nejlepší školou se pro letošní rok stala ZŠ Přelouč Smetanova. Ta získala pohár, vyrobený v naší keramické dílně, a sladké odměny.