<< Říjen 2018 >>
15192021

DůležitéVe 37. a 38. týdnu byly zahájeny první dodávky produktů pro žáky naší ZŠ v rámci projektů Ovoce do škol a Dotované školní mléko.

18.10. 2018 proběhne na naší škole sběr starého papíru - více viz Ekologie ve škole - Sběr starého papíru

Poznávací výlet do Prahy

praha

Ve středu 29. 4. jely děti čtvrtých tříd na poznávací výlet do hlavního města.

Cestovaly vlakem, v Praze tramvají a na Petřín lanovkou. Dále už jen pěšky. Nejdříve výšlap na rozhlednu, prohlídka zrcadlového bl praha1 udiště a procházka rozkvetlým sadem k Hradu. Odtud jsme pokračovali na Karlův most a Staroměstské náměstí. Děti si prohlédly Orloj, koupily pár suvenýrů, a protože náměstí bylo plné turistů, raději jsme se vydali dál. Na Václavském náměstí jsme se zastavili u sochy sv. Václava a potom už nás čekala cesta na hlavní nádraží. Do vlaku jsme nastupovali poměrně dost unaveni, ale v Řečanech nám zbylo ještě dost sil, abychom si na závěr výletu dali malou zmrzlinu. Už se těšíme na další putování po českých městech a společné zážitky.

M.Banková, J.Vohralíková