<< Duben 2018 >>

Důležité! Sběr starého papíru proběhne 26.4.2018 (viz Ekologie ve škole)
Čtěte - Zápis do MŠ - viz Plán akcí MŠ - Květen

Poznávací výlet do Prahy

praha

Ve středu 29. 4. jely děti čtvrtých tříd na poznávací výlet do hlavního města.

Cestovaly vlakem, v Praze tramvají a na Petřín lanovkou. Dále už jen pěšky. Nejdříve výšlap na rozhlednu, prohlídka zrcadlového bl praha1 udiště a procházka rozkvetlým sadem k Hradu. Odtud jsme pokračovali na Karlův most a Staroměstské náměstí. Děti si prohlédly Orloj, koupily pár suvenýrů, a protože náměstí bylo plné turistů, raději jsme se vydali dál. Na Václavském náměstí jsme se zastavili u sochy sv. Václava a potom už nás čekala cesta na hlavní nádraží. Do vlaku jsme nastupovali poměrně dost unaveni, ale v Řečanech nám zbylo ještě dost sil, abychom si na závěr výletu dali malou zmrzlinu. Už se těšíme na další putování po českých městech a společné zážitky.

M.Banková, J.Vohralíková