<< Říjen 2018 >>
15192021

DůležitéVe 37. a 38. týdnu byly zahájeny první dodávky produktů pro žáky naší ZŠ v rámci projektů Ovoce do škol a Dotované školní mléko.

18.10. 2018 proběhne na naší škole sběr starého papíru - více viz Ekologie ve škole - Sběr starého papíru

Projekt Zelenina

zelenina Zelenina patří neodmyslitelně do zdravé výživy. Přesto mnohými lidmi příliš oblíbená není.

V úterý 23. 9. 2014 si žáci 4. B udělali „zeleninový den.“ Každý přinesl nějakou zeleninu. Ve třídě jsme si udělali výstavku. Na téma ZELENINA jsme hráli hry, hádanky, vymýšleli jsme slovní úlohy a skládali básničky. O hodinách výtvarné výchovy jsme kreslili plody a ochutnávali tuto zdravou stravu.

Jana Vohralíková

Z žákovských prací:

C I B U L E                                                  CH I L L I   P A P R I Č K A

(Anežka, Adélka, Kuba, Terka)                             ( Honzík, Páťa, Ela)

Pálí, pálí cibulka,                                                   Chilli, chilli paprička,

slzí z toho Zuzanka.                                              vyžene ti červíčka

Očička má zamlžená                                           Vyžene ti klidně dva,

ústa celá otevřená.                                              pálit bude do jara.

zeleni                                                                        Paprika je červená,      zelenin

může být i zelená.

Je to totiž zelenina,