<< Duben 2018 >>

Důležité! Sběr starého papíru proběhne 26.4.2018 (viz Ekologie ve škole)
Čtěte - Zápis do MŠ - viz Plán akcí MŠ - Květen

pata ROZLOUČENÍ S  5. TŘÍDOU

V pátek 20. června šly děti z 5. třídy do školy dvakrát. Ráno s aktovkou a odpoledne se spacákem a karimatkou. Bylo pro ně totiž přichystáno spaní ve škole, na které se už všichni velice těšili.

Sešli jsme se v 17 hodin před školou, uložili věci do vyklizené třídy a odešli do tělocvičny, kde jsme si nejprve zahráli přehazovanou, vybíjenou, turnaj v badmintonu a také jsme si zaběhali překážkovou dráhu.

Po fyzické námaze jsme už spěchali do kuchyňky, abychom si udělali řeřichovou pomazánku a s chutí se najedli.  5

Po večeři následovala velká soutěž skupinek v netradiční módní přehlídce. Děti měly k dispozici pouze toaletní a krepový papír, jednotlivé modely vytvářely bez pomocí lepidla nebo izolepy. Konečné výtvory i choreografie nás velice pobavily.

Večer ale ještě neskončil. Společně jsme si zatančili, pustili film na dobrou noc a vydali se také na stezku odvahy, kterou všichni zvládli.

5. Pak už jsme zalezli do spacích pytlů a popřáli si dobrou noc.

Ráno nás čekal velký úklid a výborná snídaně, se kterou nám pomohly maminky, protože pro děti upekly voňavé bábovky i buchty. Od každého jsme ochutnali kousek a jeden byl lepší než druhý.

Za těch pět let, co jsme byli spolu, jsme toho mnoho prožili a já věřím, že i na toto společné rozloučení budou děti vzpomínat.

Veronika Danielová