<< Listopad 2018 >>

DůležitéVe 37. a 38. týdnu byly zahájeny první dodávky produktů pro žáky naší ZŠ v rámci projektů Ovoce do škol a Dotované školní mléko.

Logopedické chvilky

Mgr. J. Vohralíková

Mgr. V. Danielová

logopedie Ve školním roce 2018 - 2019 bude dále pokračovat kroužek s  názvem Logopedické chvilky. Kroužek je určen pro žáky z 1. a 2. třídy. Zaměřuje se především na práci s dětmi mladšího školního věku, které mají problémy s komunikací nebo výslovností některých hlásek. Smyslem těchto logopedických chvilek je zejména nácvik správného dýchání, rozvoj motoriky a v neposlední řadě procvičení a uvolnění artikulačních orgánů pomocí různých cviků a pomůcek. Děti se naučí básničky na problémové hlásky a společně vytvoříme množství komunikačních situací.

S žáky budou individuálně pracovat logopedické asistentky Mgr. Jana Vohralíková a Mgr. Veronika Danielová.

logope

Cenná je spolupráce s logopedkou Mgr. Bažantovou, která do naší školy pravidelně dojíždí a sleduje vývoj i zlepšení u dětí v logopedickém kroužku

.