<< Říjen 2017 >>
161719202122

Důležité: Placení stravného v ZŠ - viz ŠJ - Jídelníček, placení v MŠ - viz Informace pro rodiče
Čtěte - Informace o povinném předškolním vzdělávání - viz MŠ - Informace pro rodiče

Čtěte - Novinky v projektech zdravé výživy!!

Logopedické chvilky

Mgr. J. Vohralíková

Mgr. V. Danielová

Ve školním roce 2015 - 2016 bude dále pokračovat kroužek s názvem Logopedické chvilky. Zaměřuje se především na práci s dětmi mladšího školního věku, které mají problémy s komunikací nebo výslovností některých hlásek. Smyslem těchto logopedických chvilek je zejména nácvik správného dýchání, rozvoj motoriky a v neposlední řadě procvičení a uvolnění artikulačních orgánů pomocí různých cviků a pomůcek. Děti se naučí básničky na problémové hlásky a společně vytvoříme množství komunikačních situací.

logopedie    S žáky budou individuálně pracovat logopedické asistentky Mgr. Jana Vohralíková a Mgr.Veronika Danielová.

Cenná je spolupráce s logopedkou Mgr. Bažantovou, která do naší školy pravidelně dojíždí a sleduje vývoj i zlepšení u dětí v logopedickém kroužku.

LOGOPEDICKÁ NÁPRAVA NA NAŠÍ ZŠ VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

Logopedická péče na naší škole přináší velmi dobré výsledky díky individuální výuce a  přizpůsobení logopedické terapie každému dítěti a jeho potřebám. Logopedie se zabývá problematikou narušené komunikační schopnosti, zahrnuje tedy vše od nejdrobnějších řečových vad, jako například chybná výslovnost jedné hlásky, až po masivní řečové poruchy či naprostou nemluvnost.

celý článek viz příloha